Idea

Design i trwałość na lata

  • Od 1993 roku zajmujemy się dystrybucją oraz montażem podłóg, drzwi i tarasów najwyższej jakości. Rozumiemy indywidualne potrzeby klientów. Nasze realizacje zachwycają architektów i projektantów trwałością oraz połączeniem piękna z funkcjonalnością. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami z Polski i z zagranicy. Nie sprzedajemy wyłącznie produktów - dajemy Państwu naszą pasję, doświadczenie i zaangażowanie. Dobór odpowiednich podłóg, drzwi i tarasów to ważna inwestycja na lata. Rozumiemy to dbając o Wasz dom jak o swój własny.

Perfekcja i innowacyjność

  • Zależy nam by sprostać Państwa oczekiwaniom i po­kazać najlepsze roz­wiązania. Zatem doradzamy Państwu na każdym etapie: od wyboru form i designu po rozwiązania stricte techniczne. By wykonać perfekcyjny montaż, przeprowadzamy profesjonalne po­miary (np. wilgotności i poziomu posadzki) oraz zajmujemy się pracami przygotowawczymi (włącznie z wyrównaniem wylewek i klamrowaniem betonu). Co istotne, współpracujemy z wybranymi przez Państwa firmami wykończeniowymi by wspólnie uzyskać dos­konały efekt końcowy. Perfekcja tkwi w szczegółach. Dlatego wielokrotnie z suk­cesem wdrażaliśmy nasze innowacyjne pomysły.

Zaufanie i bezpieczeństwo

  • Zaufali nam najbardziej wymagający klienci z całego kraju. Liczymy, że efekty naszej pracy przekonają również Państwa. Po zakończeniu prac zawsze możecie na nas liczyć. Posiadamy środki czyszczące i pielęgnacyjne do produktów, które oferujemy i montujemy. Radzimy jak je stosować. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Zajmujemy się także renowacją zamontowanych produktów. Praca z Państwem to nie tylko nasza pasja, ale za każdym razem - nowe wyzwanie.
Do góry